CEGIEŁKA DLA KULTURY

Going. i empik bilety wspólnie przygotowali akcję fundraisingową: Bilet Wsparcia dla branży, która potrzebuje pomocy. Każdy może się włączyć w akcję - wystarczy wejść na stronę www.goingapp.pl/biletwsparcia, wybrać inicjatywę, którą chce się wesprzeć i kupić symboliczną cegiełkę.

Zachęcamy do wsparcia Teatru WARSAWY! <3

profil Teatru pod linkiem:

https://goingapp.pl/evt/2210437?fbclid=IwAR1AcrZ2IL8rvEGiv2bGQb8MaK5kV_29OanAAJAD_uTARvzngb9IlSDh0O4

dostępne cegiełki :

10 zł - w prezencie plakat ze spektaklu Teatru WARSawy (ilość ograniczona, do wyczerpania zapasów).

20 zł - w prezencie zniżka w wysokości 20 zł na bilet do Teatru WARSawy.

50 zł - w prezencie możliwość zakupu biletu na spektakl do Teatru WARSawy w wysokości 20 zł i plakat ze spektaklu Teatru WARSawy (ilość ograniczona, do wyczerpania zapasów).

 

WYDARZENIE NA FB:

https://www.facebook.com/events/635736870609216/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1585923723077194

 

Teatr WARSawy to offowa wizytówka kulturalnej stolicy - punkt na mapie Warszawy od lat związany z kulturą. Kamienica z lat 50., zlokalizowana na Rynku Nowego Miasta 5/7, wydaje się być miejscem wprost stworzonym do inicjatyw związanych ze sztuką. Starsze pokolenie pamięta funkcjonujące tu przez kilkadziesiąt lat kultowe kino WARS – PRL-owskie i trącące myszką, niemniej urokliwe. Zamknięte ponownie odżyło pod wpływem energii Teatru WARSawy, który tchnął nowoczesnego i offowego ducha teatru.

Teatr WARSawy to swoista oaza twórczości artystycznej na terenie Starego i Nowego Miasta. Ostatni bastion kultury na tym terenie trzyma się jednak mocno i nieodmiennie przyciąga ludzi ukierunkowanych na sztukę.

Stery teatru dzierży Adam Sajnuk – założyciel, aktor i reżyser wielu spektakli wystawianych na jego deskach. Placówka przyciąga wybitnych aktorów i zaspokaja apetyt na sztukę ciekawym i ambitnym repertuarem. Pokazuje tym samym, że stolica Polski – miasto, w którym prawie wszystko jest ponazywane i instytucjonalne ma również swoje artystyczne i undergroundowe podziemie oraz nie boi się inicjatyw offowych.

Prowadzony przez organizację pozarządową teatr jest „niepubliczną instytucją kultury”. Doceniany przez krytyków teatralnych i recenzentów, wymieniany w ogólnopolskich podsumowaniach sezonu, z tytułami i rolami teatralnymi, które są nagradzane i wskazywane w recenzjach oraz podsumowaniach.


Teatr nie ma stałego teamu aktorskiego, tylko zespół osób współpracujących z nim. Są to zawodowi i uznani reżyserzy oraz aktorzy, scenografowie, kostiumologowie i reżyserzy świateł. Oprócz znanych i wybitnych artystów oraz specjalistów w swoich dziedzinach teatr zaprasza do współpracy początkujących, aczkolwiek utalentowanych reżyserów i aktorów – realizując m.in. projekt o nazwie „Społeczna Scena Debiutów”, który ma na celu stworzenie szansy kolejnemu pokoleniu artystów. W związku z sytuacją pandemii wszystkie osoby zostały bez środków do życia.
Zarabiamy jeśli gramy.

Chcemy grać i liczymy, że wrócimy z podwójną siłą.

Zebrane środki przeznaczymy na szybkie odbudowanie się po czasie nieobecności. W pierwszej kolejności przeznaczymy je na czynsz i inne opłaty stałe oraz na utrzymanie naszej kadry, bo Teatr WARSawy to przede wszystkim ludzie, którzy pracują na co dzień by teatr funkcjonował. Ponadto z tych funduszy będziemy chcieli przygotować się na „sezon powrotu” w możliwie najlepszy sposób.
Liczymy na Was! Prosimy o wsparcie. Wrócimy z jeszcze większą mocą!

#ZOSTAŃnaRYNKU!

BiletWsparcia
10 zł – dla W