link do biletów w opisieBRAK SCENARIUSZA NA OŚMIU AKTORÓW - RUNDA FINAŁOWA

AWARIA SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW

BILETY DOSTĘPNE NA PLATFORMIE EWEJŚCIÓWKI:

 

 

ORAZ W KASIE TEATRALNEJ

bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99 

 

W Teatrze WARSawy staną ponownie debiutanci. Tym razem będzie to runda finałowa,

choć i tym razem pod dowództwem Klubu Komediowego.

To wyjadacze sceny impro wyszkolą młodych, aby zagrali spontanicznie i oczywiście bez scenariusza.

Ósemka uczestników - pod czujnym okiem ojców sceny impro - stworzy spektakl, w którym spotkają się pomysły widzów i wyobraźnia aktorów.

Zatem dużo humoru, a co najważniejsze: nic nigdy się nie powtórzy.

Wieczór komedii improwizowanej złoży się na oczach widowni

 

Opiekę artystyczną sprawuje siedem wspaniałych osobistości, choć nie oznacza to, że jeden z aktorów został pominięty. Zatem pod ich czujnym okiem debiutantami zajmują się:
 

Michał Sufin – ojciec Klubu Komediowego, a ponadto improwizator, pisarz, scenarzysta.
 
Bartek Młynarski – założyciel i członek grupy Klancyk, z którą improwizuje od 14 lat. Ukończył kurs improwizacji w iO Chicago. Występował na festiwalach improwizacji m.in w Chicago, Nowym Jorku, Paryżu. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym w Warszawie, którego jest również współwłaścicielem.
 
Karolina Norkiewicz – improwizatorka i instruktorka improwizacji, współautorka spektakli „Tajemnica beletrysty, czyli ostatnia czytelnia na Imielinie” oraz „Testament Milenialsa”. Związana z Klubem Komediowym, w którym pełni także funkcję menadżerki ds. repertuaru.
 
Kinga Kosik-Burzyńska – aktorka, improwizatorka, parodystka oraz instruktorka improwizacji. Ukończyła kursy improwizacji w renomowanych ośrodkach w USA: Annoyance, IO, Comedy Sportz. Od 6 lat związana z warszawskim Klubem Komediowym. Grała również na scenach w Chicago i NYC.
 
Mateusz Lewandowski – aktor i improwizator warszawskiego Klubu Komediowego. Autor i współautor tekstów „Taniej rewii” i „Tajemnicy beletrysty”. Współreżyserował „Stolik” wg tekstu Rafała Bryndala. Improwizacją zajmuje się od 6 lat.
 
Bartłomiej Magdziarz – aktor, improwizator i autor, aktualnie związany z Klubem Komediowym.
 
Weronika Nockowska – aktorka i improwizatorka. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, laureatka pierwszej nagrody na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2010). Gra w Teatrze Współczesnym, Teatrze Polonia, a na deskach Teatru Warsawy można ją zobaczyć w „Sonacie Jesiennej” Bergmana w reżyserii Kuby Kowalskiego. Z Klubem Komediowym związana od początku jego istnienia, występuje tam w spektaklach improwizowanych, jak i „pisanych” , m.in  w serii pt. „Fabularny przewodnik po”.

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli