link do biletów w opisie BRAK SCENARIUSZA NA OŚMIU AKTORÓW

AWARIA SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW

BILETY DOSTĘPNE NA PLATFORMIE EWEJŚCIÓWKI:

https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-warsawy,17/brak-scenariusza-na-osmiu-aktorow-teatr-improwizowany-pod-dowodztwem-klubu-komediowego,13599?eventId=187984#

 

ORAZ W KASIE TEATRALNEJ

bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99 

 

Na dużej scenie Teatru WARSawy staną młodzi twórcy zaangażowani do projektu „Brak scenariusza na ośmiu aktorów”. Staną w jednym szeregu z ojcami założycielami Klubu Komediowego i doświadczonymi jego członkami - którzy mówią, że są wyjadaczami sceny impro. Szykuje się zatem walka i wielka improwizacja, bo scenariusza dla ósemki aktorów zabrakło. Zwyczajnie zabrakło pieniędzy, gdyż ciężkie czasy nastały. Niemniej nikt się nie poddaje. Wieczór komedii improwizowanej złoży się zatem na żywo - na oczach widowni Teatru WARSawy. To ona zadecyduje o historii scenariusza.

 

Opiekę artystyczną sprawuje siedem wspaniałych osobistości, choć nie oznacza to, że jeden z aktorów został pominięty. Zatem pod ich czujnym okiem debiutantami zajmują się:
 

Michał Sufin – ojciec Klubu Komediowego, a ponadto improwizator, pisarz, scenarzysta.
 
Bartek Młynarski – założyciel i członek grupy Klancyk, z którą improwizuje od 14 lat. Ukończył kurs improwizacji w iO Chicago. Występował na festiwalach improwizacji m.in w Chicago, Nowym Jorku, Paryżu. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym w Warszawie, którego jest również współwłaścicielem.
 
Karolina Norkiewicz – improwizatorka i instruktorka improwizacji, współautorka spektakli „Tajemnica beletrysty, czyli ostatnia czytelnia na Imielinie” oraz „Testament Milenialsa”. Związana z Klubem Komediowym, w którym pełni także funkcję menadżerki ds. repertuaru.
 
Kinga Kosik-Burzyńska – aktorka, improwizatorka, parodystka oraz instruktorka improwizacji. Ukończyła kursy improwizacji w renomowanych ośrodkach w USA: Annoyance, IO, Comedy Sportz. Od 6 lat związana z warszawskim Klubem Komediowym. Grała również na scenach w Chicago i NYC.
 
Mateusz Lewandowski – aktor i improwizator warszawskiego Klubu Komediowego. Autor i współautor tekstów „Taniej rewii” i „Tajemnicy beletrysty”. Współreżyserował „Stolik” wg tekstu Rafała Bryndala. Improwizacją zajmuje się od 6 lat.
 
Bartłomiej Magdziarz – aktor, improwizator i autor, aktualnie związany z Klubem Komediowym.
 
Weronika Nockowska – aktorka i improwizatorka. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, laureatka pierwszej nagrody na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2010). Gra w Teatrze Współczesnym, Teatrze Polonia, a na deskach Teatru Warsawy można ją zobaczyć w „Sonacie Jesiennej” Bergmana w reżyserii Kuby Kowalskiego. Z Klubem Komediowym związana od początku jego istnienia, występuje tam w spektaklach improwizowanych, jak i „pisanych” , m.in  w serii pt. „Fabularny przewodnik po”.

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli