link do biletów w opisie Koncertowe Czwartki x Dorośli

 

AWARIA SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW

BILETY DOSTĘPNE NA PLATFORMIE GOING

https://goingapp.pl/wydarzenie/koncertowe-czwartki-x-dorosli/pazdziernik-2020

ORAZ W KASIE TEATRALNEJ

bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99 

 

 

Koncertowe Czwartki to cykl, który powstał w 2011 roku w klubokawiarni Cud nad Wisłą i przez lata promował polskich artystów – swoje pierwsze warszawskiekoncerty zagrali m.in. Dawid Podsiadło, Kortez czy Marcelina. Teraz cykl jest reaktywowany w Teatrze Warsawy. Nadal będzie się skupiał na odkrywaniu tego, co w polskiej muzyce jeszcze nieodkryte.

W pierwszy czwartek października w niezwykłej scenerii Sali Teatru Warsawy wystąpi zespół Dorośli.

Grupa powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Płyny) oraz Karola Strzemiecznego (Paula i Karol). W skład zespołu wchodzi także Izabela Lamik (wiolonczela, bas, głos), Dominik Tomczak (piano, głos), Krzysztof Mika(instrumenty perkusyjne) Dorośli to akustyczny, piosenkowy projekt wpisujący się nurt slow-life, alt-country, newfolk. Dorośli to intymna, kameralna atmosfera na koncertach, świetny kontakt z publicznością, muzyka, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa. W 2019 roku zespół wydał swoją debiutancką epkę „Dorośli” wyprodukowaną własnym sumptem przez Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego. Krążek jest dostępny w serwisach streamingowych oraz na stronie zespołu:https://dorosli.bandcamp.com/

Od marca doczerwca 2020 roku zespół zagrał 12 koncertów online, gromadząc ponad 30 tysięcy widzów. Od czerwca 2020 muzycy prowadzą niezależny “Dom Kultury Śnietnisko” w Beskidzie Niskim w miejscowości Śnietnica. Jest to miejsce nadawania koncertów online, nagrywania, a także sala prób i przestrzeń zaaranżowana do spotkań lokalnych i przyjezdnych muzyków.

Bilety w cenie 45 zł dostępne w kasie teatru . Rezerwacje: 22 468 00 99

 

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

listopad

5 - czwartek, 20:00