NUTKI PANA KLEKSA (spektakl gościnny)

Spektakl muzyczny inspirowany piosenkami z Akademii Pana Kleksa ze wspaniałą muzyką Andrzeja Korzyńskiego w bajkowym świecie Jana Brzechwy.
 
Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na spektakl muzyczny Nutki Pana Kleksa, w reżyserii Anny Seniuk, który przeniesie widzów w bajkowy świat Jana Brzechwy. Dla najmłodszych przedstawienie będzie niezwykłą przygodą, a dla rodziców wspomnieniem z dzieciństwa.
 
Aktorzy, wprowadzając najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrują po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. Spektakl zaskakuje wyjątkowym i oszczędnym w formie rozwiązaniem scenograficznym. Najważniejsza jest tu wyobraźnia dziecka, to w niej ma się pojawić obraz.
 
A wszystko w interpretacji wyjątkowych aktorów i wokalistów Teatru Narodowego - Kingi Ilgner, Pauliny Korthals, Pawła Paprockiego i Kacpra Matuli. Aktorom towarzyszy muzyka zespołu pod kierownictwem Andrzeja Perkmana, grającego przeboje z kultowej Akademii Pana Kleksa w nowej, niekonwencjonalnej aranżacji. Scenografii podjął się Jan Kozikowski.
 
Reżyserem spektaklu jest Anna Seniuk, wybitna polska aktorka i reżyserka przedstawień dla dzieci. W sposób sobie tylko właściwy stworzyła obraz, który zachwyca, inspiruje i ukazuje cudowny świat jednego z najwspanialszych klasyków polskiej literatury dziecięcej, Jana Brzechwy.
 
 
Bilety: 35 zł

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli