Śmierć wrogiem ojczyzny - Pożar w Burdelu (spektakl gościnny)

Kultowy teatr Pożar w Burdelu wraca, jak zwykle jesienną porą, z nową premierą, która odbędzie się 28 października w Teatrze WARSawy. Do grona gwiazd Pożaru w Burdelu dołączy w tym spektaklu Leszek Bzdyl, który wcieli się w rolę Dionizosa. W jednej z ról wystąpi również Katarzyna Kwiatkowska.

Po śmierci Wielkiego Stratega, wizjonera i nacjotechnologa Maxa Hardkora, dziedzicem nacjoimperium zostaje ginekolog i ekshumator Edmund Zgliszczak. Powołuje Instytut Żałoby Narodowej, buduje mauzoleum i pomniki Hardkora
w całym kraju, a także zamawia u Tomka Bagińskiego grę komputerową
o niezwyciężonym Hardkorze. Zmęczeni propagandą Polacy coraz liczniej popierają założoną przez Burdeltatę partię – Front Rozrywki Narodowej, zrzeszający lewaków, żonglerów, feministki i innych artystów, uciekających do Warszawy przed dobrą zmianą.

Na ratunek nacjoimperium przybywa traverelka, szowinistka i kochanka Hardkora – Viki Krystyna Halik-Malinowska. Aby przebić ofertę Burdeltaty, powołuje radę ocalenia kultury europejskiej, w skład której wchodzi Jan Pietrzak, Antoni Libera, Michel Houellebecq, Zenek Martyniuk, Dariusz Karłowicz i Zgliszczak, który z DNA pobranego z ateńskich ruin, wskrzesza
w Warszawie teatr Dionizosa i samego boga wina.

Czy artystów uda się nawrócić na patriotyzm? Czy Front Rozrywki Narodowej wygra wybory i wejdzie do sejmu? Czy uda się wskrzesić Hardkora i stworzyć armię Niezwyciężonych?  Kto wygra bitwę o Warszawę?

W spektaklu pościgi, ekshumacje, wskrzeszenia, grobbing, churching i wiele innych atrakcji. 

Wszystkie spektakle są grane gościnnie w Teatrze WARSawy

 

Daty i godziny spektakli

 

27 października – premiera prasowa/pokaz przedpremierowy, g. 21.00

28 października – premiera, g.21.00

29, 31 października, 1,2,3,4,5,7,8, 9, 10, 11, 12 listopada g.20.30 

Promocja: przy zakupie 10 biletów 1 dodatkowy bilet dostaną Państwo gratis

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli