Śmierć wrogiem ojczyzny - Pożar w Burdelu (spektakl gościnny)

Do grona gwiazd Pożaru w Burdelu dołączył w tym spektaklu Leszek Bzdyl, który wcielił się w rolę Dionizosa. W jednej z ról wystąpiła również Katarzyna Kwiatkowska.

Po śmierci Wielkiego Stratega, wizjonera i nacjotechnologa Maxa Hardkora, dziedzicem nacjoimperium zostaje ginekolog i ekshumator Edmund Zgliszczak. Powołuje Instytut Żałoby Narodowej, buduje mauzoleum i pomniki Hardkora
w całym kraju, a także zamawia u Tomka Bagińskiego grę komputerową
o niezwyciężonym Hardkorze. Zmęczeni propagandą Polacy coraz liczniej popierają założoną przez Burdeltatę partię – Front Rozrywki Narodowej, zrzeszający lewaków, żonglerów, feministki i innych artystów, uciekających do Warszawy przed dobrą zmianą.

Na ratunek nacjoimperium przybywa traverelka, szowinistka i kochanka Hardkora – Viki Krystyna Halik-Malinowska. Aby przebić ofertę Burdeltaty, powołuje radę ocalenia kultury europejskiej, w skład której wchodzi Jan Pietrzak, Antoni Libera, Michel Houellebecq, Zenek Martyniuk, Dariusz Karłowicz i Zgliszczak, który z DNA pobranego z ateńskich ruin, wskrzesza
w Warszawie teatr Dionizosa i samego boga wina.

Czy artystów uda się nawrócić na patriotyzm? Czy Front Rozrywki Narodowej wygra wybory i wejdzie do sejmu? Czy uda się wskrzesić Hardkora i stworzyć armię Niezwyciężonych?  Kto wygra bitwę o Warszawę?

W spektaklu pościgi, ekshumacje, wskrzeszenia, grobbing, churching i wiele innych atrakcji. 

Wszystkie spektakle są grane gościnnie w Teatrze WARSawy

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli