link do biletów w opisie TRZY DNI DESZCZU

AWARIA SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW

BILETY DOSTĘPNE NA PLATFORMIE EWEJŚCIÓWKI:

https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-warsawy,17/trzy-dni-deszczu,13127?eventId=188225

 

ORAZ W KASIE TEATRALNEJ

bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99 

 

 

 

 Nan i Walker spotykają się po latach w dniu odczytania testamentu swojego ojca, wybitnego architekta. Wiedzą tylko tyle, że z pewnością odziedziczą rodzinny dom. Dołącza do nich Pip, który jest synem Theo, wieloletniego przyjaciela i zawodowego wspólnika zmarłego Neda. Ku zaskoczeniu wszystkich dom, który stanowi wybitne dzieło architektury, trafia w ręce Pipa. 

TRZY DNI DESZCZU to dramat obyczajowy podejmujący problem naszych życiowych wyborów i związanych z tym późniejszych konsekwencji. Treść dramatu wprowadza widza w temat dziedziczenia po przodkach rożnego rodzaju stereotypowych zachowań, sposobu myślenia, a nawet chorób. To opowieść o samotności i braku komunikacji. O osobistej wolności i cenie, którą musimy zapłacić za szczęście. 
Całość sztuki osadzona jest na precyzyjnej i psychologicznej grze aktorskiej, która pozwala widzowi wejść w świat bohaterów. Świat, który może być z powodzeniem lustrzanym odbiciem naszego życia.

 
RECENZJE:
"Rafał Mohr jako reżyser, bardzo dobrze odczytał intencje autora sztuki. Zrobił teatr, za którym coraz bardziej tęsknię, wbijający mnie w fotel nie przez obrazoburczość, ale przez emocje, które płyną ze sceny."
Tomasz Sobierajski, ElleMan.pl
 
"Znakomicie obmyślona i zagrana sztuka amerykańskiego pisarza ma ciekawą konstrukcję.
Prawdziwa sceniczna wirtuozeria..."
Tomasz Miłkowski, „Przegląd"

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Brak spektakli