Karnet na FESTIWAL TEATRU WARSAWY – XXV-lecie TEATRU

Karnety uprawniające do wejścia odpowiednio na:
-> 3-4 tytuły (320 zł) w ramach Festiwalu

-> 5-6 tytułów (480 zł) w ramach Festiwalu

-> 7 tytułów – czyli wszystkie tytuły w ramach Festiwalu (550 zł)

Po zakupie karnetu, napisz do nas, aby zarezerwować miejsca na konkretne daty (bilety@teatrwarsawy.pl)

Spektakle w ramach Festiwalu:
Samotność długodystansowca
Nasze miasto
Taśma
Kobieta i życie
Świństwo
Kompleks Portnoya
Szaman. Spektakl reporterski


Festiwal Teatru WARSawy
2-11 czerwca 2023
XXV-lecie teatru

Teatr WARSawy, czyli offowa wizytówka kulturalnej stolicy, celebruje XXV-lecie działalności. Z tej okazji już w czerwcu br. odbędzie Festiwal, podczas którego na scenie przegląd spektakli granych przy owacjach na stojąco już od kilkunastu lat, jak m.in. „Taśma” i „Kompleks Portnoya”. Ponadto w programie Festiwalu Teatru WARSawy tytuły docenione przez widzów i recenzentów, które powstały podczas 4-letniego projektu Społecznej Sceny Debiutów, aby umożliwić młodym i aspirującym artystom tworzenie poprzez spotkanie mistrzów z debiutantami. Dopełnieniem wydarzenia będą również spotkania z aktorami i twórcami w ramach paneli dyskusyjnych, aby podkreślić ideę i filozofię instytucji wpisującej się w koncepcję teatru „miejskiego”, wsłuchanego w głos otaczającej go rzeczywistości.

„Interesuje nas przede wszystkim możliwość bezpośredniej konfrontacji na płaszczyźnie twórca – odbiorca, poprzez dialog z widzem. Człowiekiem nowoczesnym i wrażliwym, otwartym, niezależnym myślowo oraz szukającym tożsamości z miejscem i ze społecznością. Stąd też
pomysł, abyśmy spotkali się razem, aby być bliżej siebie. Nasz Festiwal z okazji XXV-lecia niech będzie nowym otwarciem. Celebrujemy z rocznym opóźnieniem, gdyż pod koniec 2021 r. zostaliśmy zmuszeni opuścić naszą bezpieczną przystań, ale pozostajemy aktywni na kulturalnej mapie Warszawy. Chcemy służyć warszawiakom oraz wszystkim tym, którzy odwiedzając stolicę pragną zobaczyć nie tylko sztukę teatralną, ale też mieć okazję do uczestniczenia w ciekawej dyskusji, wymianie myśli i poglądów” – mówi Adam Sajnuk, dyrektor Teatru WARSawy.

Festiwal trwa od 2 do 11 czerwca. Możliwość zakupu karnetów do 2.06.2023.

Po zakupie karnetu, napisz do nas, aby zarezerwować miejsca na konkretne daty (bilety@teatrwarsawy.pl)
Więcej informacji i pełny program na FB TEATRU WARSAWY